Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Yazlık Pardösü Nasıl Alınır -

Yazlık Pardösü Nasıl Alınır

Categories KadıncaPosted on
Yazlık Pardösü Nasıl Alınır

Baştan söyleyeyim hanımlar, Pardesü değil doğru olan Pardösü’dür. TDK sitesindeki bu linkten bakabilirsiniz, şimdi konumuza dönelim : )

Merhaba hanımlar, hepimiz bu sıcak yaz aylarında yazlık pardösü nasıl alınır,  kumaşına da özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Yazlık pardösü kumaşları çok daha ince, tiril tiril olmalı. Özellikle koton olmalı, çünkü bahar aylarında güneşin biraz kendini gösterdiği, hafif bir serinliğin olduğu zamanlarda koton kumaşları tercih edersek bizim için çok daha uygun olacaktır.

Ferah Kumaşlar Önemli

Bununla beraber çok daha ince , çok daha dökümlü tiril tiril kumaşları tercih edersek çok daha güzel olur. Yazlık pardösü nasıl alınır, aslında burada önemli olan kumaşın hava geçiren sizi sıkmayacak kumaştan olması sizin için çok daha iyi olacaktır.

Koyu Renk tercih Etmeyin

Koyu renklere tamam diyebiliriz, gardırobunuzda olması gereken renklerdir ama dünyanın bütün renkleri bizim için dolayısıyla yaz mevsiminde lütfen biraz daha koyu renklerden çıkıp, çok daha renkli canlı renklere, mesela yeşil senenin modası, yeşil rengi giymeyi deneyebilirsiniz . Koyu renkler ışığı direk kumaşa çekeceğinden dolayı sizi çok sıcaktan bunaltacaktır.. Açık renkli kumaşlar ise daha ferah tutacaktır. Yazlık Pardösü nasıl alınır konusunda umarım kafanızdaki soruların cevabını bulmuşsunuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir