Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Uzun Boylu Kadınlar İçin Pardösü Seçimi -

Uzun Boylu Kadınlar İçin Pardösü Seçimi

Categories KadıncaPosted on
Uzun Boylu Kadınlar İçin Pardösü Seçimi

Baştan söyleyeyim hanımlar, Pardesü değil doğru olan Pardösü’dür. TDK sitesindeki bu linkten bakabilirsiniz, şimdi konumuza dönelim : )

Uzun boylu kadınlar için pardösü seçimi oldukça önemlidir. Bu seçimi yaparken ne uzun ne de kısa olmayacak şekilde pardösü seçimini yapmalıyız. Uzun boylu kadınlar uzun pardösüleri tercih edebilir. Çünkü boyları kaldırır. Mesela boyu bir seksen olan bayanlar dize kadar ya da diz altına kadar taşıyabilir. Hatta yere kadar pardösüleri bile çok rahat taşıyabilir. Ama eğer kısa bir pardösü giyerse boyu olduğundan daha uzun gözükecektir .

Üstünüze Tam Otursun

Pardösünün içerisine giyilen kıyafetler pardösünün boyu ile ilgili bize yardımcı olur. Mesela çok uzun bir kıyafet örneğin elbise giymek istenirse kısa pardösü tercih edersek elbisenin üzerinde çok hoş durmayacaktır. Bunun için elbisenin boyuna göre pardösü seçimi yapılmalıdır. Eğer elbisenin boyuna göre seçim yapmazsak hem pardösünün içinde siz rahat edemezsiniz hem de hoş bir görüntü olmaz. Uzun Boylu kadınların pardösü seçimi sizin için rahatlık konusu olmalı.

Kumaş Seçimleri De Önemli

Uzun boylu kadınlar için pardösü seçiminde sadece boyu değil seçtiğiniz ürünün kumaş türü de önemlidir. Hem seçtiğiniz pardösü üzerine oturmalı hem de kumaş seçimine özen göstermeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir