Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Taraklı Ayaklar İçin Ayakkabı Tercihi Nasıl Olmalı -

Taraklı Ayaklar İçin Ayakkabı Tercihi Nasıl Olmalı

Categories KadıncaPosted on
Taraklı Ayaklar İçin Ayakkabı Tercihi Nasıl Olmalı

Evet hanımlar kusurlarımızı gizlemek için aslında en önemli detay, kusurlu tarafımızı gizleyip daha güzel bulduğumuz yerleri ortaya çıkartmaktır. Taraklı ayaklar için de farklı model ayakkabılar seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu detayı göz önünde bulundurarak ayakkabı ve aksesuar seçersek, görüntümüz her daim güzel ve şık kalabilir.

Bu kural aynı şekilde ayakkabı ve sandaletler için de geçerlidir. Ayak deformasyonları, parmak şekilsizlikleri veya topuktaki deformasyon ve çatlaklar olduğu durumlarda bunları bilir ve buna göre ayakkabı seçersek görüntünüz çok daha şık olacaktır. Taraklı ayakları olanlar için de bu önemlidir. Parmaklarınız güzelse bunu, tek bantlı ve açık bir sandalet giyerek gösterebilirsiniz.


Ayak Parmakları Şekilsiz Olanlar

Ancak eğer parmaklarında şekilsizlikler var ise bunun yerine önü hasır kaplı sandalet giymek sizin için daha güzel olacaktır. Bu hem kendinize güveninizi yerine getirecektir hem de görüntünüz de çok hoş olacaktır.

Eğer parmaklarınızda şekil bozukluğu var ancak yine de dekolteli ayakkabı giymek istiyorsanız burnu açık stiletto tarzısa bir model tercih ederseniz ayaklarınızı her daim güzel görünecektir. Çünkü burun açıkta, baş ve iki parmak göründüğü için güzel bir kare olacaktır. Böylece bu modeli içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Topuğunuzdaki deformasyon ve kusurları kapatmak için de arkası kapalı bir model tercih edebilirsiniz. Böylelikle kusurlu tarafı kapatarak daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Taraklı ayaklar için de bu tercihleri yaparak rahat edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir