Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Pardösü Boyuna Nasıl Karar Vermeliyiz -

Pardösü Boyuna Nasıl Karar Vermeliyiz

Categories KadıncaPosted on
Pardösü Boyuna Nasıl Karar Vermeliyiz

Baştan söyleyeyim hanımlar, Pardesü değil doğru olan Pardösü’dür. TDK sitesindeki bu linkten bakabilirsiniz, şimdi konumuza dönelim : )

Pardösü boyunu seçerken çok önemli bir etken. Eğer kısa boyluysak çok uzun pardösüleri tercih etmeyin. Ama eğer uzun boyluysak boyumuz uzun pardösüleri kaldırır. Uzun pardösüleri tercih edebiliriz. Belki diz ya da diz altı Hatta bileğe kadar olan pardösüler sizin için uygun olabilir . Ama kısa boyluysak, muhakkak kısa pardösüler tercih edelim ki boyumuz olduğundan daha uzun gözükebilsin.  Pardösü Boyu ile birlikte bunu çok güzel seçim yapabilirsiniz

Topuklu Ayakkabı Seçimi Önemli

Eğer kısa pardösüyü topuklu ayakkabı ile kombin edersek boyumuz çok daha uzun görünebilir. Kısa boylu kadınlar kısa elbiseleri ya da etekleri tercih etmeli Dolayısıyla kısa bir pardösü ile çok daha şık olacaklardır. Pardösü boyu ile birlikte güzel kombin yaparak ayakkabı tercihini yapabilirsiniz.

Uzun elbiselerde ya da uzun eteklerde kısa bir pardösü giymek çok doğru olmayacaktır . Çünkü hem vücudumuzu bölecek hem de kısa pardösü bizim bel hattımızda ya da kalça hattımızda kalacak dolayısıyla orada bir hat oluşacak aynı zamanda uzun etek bilek hattımızda bir bölüm oluşturacak dolayısıyla vücudumuz orantılı ve düzgün durmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir