Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Nasıl Dikiş Öğrenebilirim? -

Nasıl Dikiş Öğrenebilirim?

Categories Dikiş Nakış, KadıncaPosted on
Nasıl Dikiş Öğrenebilirim?

Vaktini evde geçirenlere müjde! Merhaba herkese, şimdi zamanının çoğunu evde geçiren kişiler için harika bir gelir kapısı olacak bir iş olan dikiş işine dair detayları aktaracağım. Hem kendi tecrübelerimden hem de gözlemlerimden harmanlayarak sizlere en doğru yöntemlerden bahsedeceğim. Bu sayede evde dikim yapabilecek ve bütçenize katkıda bulunabileceksiniz. Dikiş biliyorsanız sorun yok. Ancak dikiş bilmiyorum, nasıl dikiş öğrenebilirim diyorsanız işte püf noktalar:

  • İnternet üzerinden yayınlanan temel dikiş derslerini izleyerek öğrenebilirsin
  • Geleneksel öğrenme yöntemi olan anne, anneanne ve babaanne ile öğrenebilirsin
  • İleri düzey bir dikiş eğitimi almak istiyorum diyorsan bu noktada devletin ve özel sektörün desteklediği kurslar var. Orada öğrenebilir ve makine üzerinden pratik yapabilirsin.

Evde Dikiş Öğrenme Sürecim

Her zaman evde geçirdiğim boş zamandan hayıflanırdım. Bu zamanı değerlendirmek istiyordum ama ‘’nasıl’’ ve ‘’ne şekilde sorularına’’ güzel bir cevap bulamıyordum. En sonunda bu vakti dikiş öğrenmek ve daha sonraları birtakım ürünler ortaya çıkarıp satarak değerlendirmeye karar verdim. Çünkü bilhassa hanımlar arasında dikiş ürünlerine oldukça yoğun bir ilgi fark ettim ve bu alan değerlendirilebilir geldi. Nasıl Dikiş Öğrenebilirim demek işe başlamanın yarısıdır bunu unutmayın. Önce istemek gerekir sonrası çalışmayla olacak iştir.

Öncelikle benim nasıl öğrendiğimden bahsedeyim. Ben ilk olarak internet üzerinden yüklenmiş ücretsiz videoları izleyerek başladım. Her öğrendiğim yöntemi ise evde annemin kontrolünde uygulamaya ve pratik yapmaya başladım. Tüm video dersler bittikten sonra birkaç püf nokta ve ince detay için annemden yardım aldım. Sonraları küçük birtakım modeller diktim. Bunlar yalnızca giymek için üretilmiş ürünler değil şık, zarif ve küçük dekoratif modellerdi. Şuan da hala devam ediyorum ancak tekbir farkla. Artık sipariş alıyor ve diktiğim ürünler karşılığında para kazanıyorum.Dikiş Dikerek Ne Kazanabilirim?

Bu işte çok uzun yıllar geçmişim olmamasına rağmen diyebilirim ki kazanılacak olan tutar tamamen bizlerin hassas, titiz ve kaliteli çalışmasına bağlı. Eğer bu şekilde çalışıyorsak bu da ürünlerimize kalite olarak yansıyor ve bu sayede sipariş sahipleri memnun oluyor. Onun tavsiyesi üzerine bir başka kişi sipariş veriyor ve aynı özeni ona da gösteriyoruz. Bu böyle devam ediyor ve halka büyüdükçe elde edeceğimiz gelirde artarak devam ediyor.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Da Okuyabilirsiniz.

Evde Nevresim Dikip Satmak

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanma

Dikişe Başlama Rehberi (1.Bölüm)

Dikiş Dikerek Para Kazanma Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir