Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Kadınlarda Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı -

Kadınlarda Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Categories KadıncaPosted on Format Galeri
Kadınlarda Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Merhaba hanımlar, hemen hemen hepimiz biliyoruz ki ayakkabı denilince akan sular durur. Olmazsa olmaz aksesuarlarımızdandır ayakkabı. Şimdi nasıl ayakkabı seçimi olmalı konusunda sizlere birkaç ipucu paylaşmak istiyorum.


Elbiselerin Seçiminde De Ayakkabı Tercihi Önemli

Kıyafetlerimizin ve aksesuarlarımızın vücudumuzda iyi durması ve daha iyi bir görüntü sağlaması için öncelikle vücudumuzu çok iyi tanımamız gerekiyor. Vücudumuzun negatif ve pozitif yönlerini bilirsek, negatif yönleri kamufle edip pozitif yönleri ön plana çıkartarak daha güzel bir görünüm sağlamış oluruz. Kombin yaparken vücudumuzun pozitif yönlerini ortaya çıkartmak için biraz daha fazla çaba sarf ederiz. Bu durum aynı şekilde ayakkabı seçimi  için geçerlidir.


Ayakkabı Seçiminde Bacak Boyu Önemli

Ayakkabı seçiminde bacak boyu çok önemlidir. Ufak tefek hilelerle saha uzun ve zayıf gözükmemiz mümkün. Bacak boyu kısa olan bayanlar burnu kapalı dekoltesi açık bir stiletto ile bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterebilirler. Bu sayede güzel bir görüntü yakalayabiliriz. Ayakkabı seçiminde bu konuyu atlamayın. Ayakkabı Seçimi konusunda dikkat etmeniz ve ayaklarınız rahatlığı önemlidir.

Genellikle bacakları kısa ve kalın olan bayanlar bilekte biten kısa ve kalın olan bayanlar bilekte biten kısa botları giyinmekten kaçınmaları gerekmektedir. Bu tarz ayakkabılar bacak boyunu böler ve bileğin kalınlığını ortaya çıkartır. Bu sebeple görüntülü çok hoş olmayacağı için bu tarz ayakkabı seçiminden kaçınılmalıdır.


Kısa Bacak Boyu Hanımlar

Kısa bacak boyuna sahip bayanlarımız biraz daha topuklu giymeye özen gösterirlerse, yine boyları ve bacak boyları açısından pozitif etkisi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir