Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Instagram Paylaşımlarınızın Kaç Para Ettiğini Öğrenin -

Instagram Paylaşımlarınızın Kaç Para Ettiğini Öğrenin

Categories GüncelPosted on
Instagram Paylaşımlarınızın Kaç Para Ettiğini Öğrenin

Instagram’dan ben de para kazanmalıyım dediyseniz InstaWorth, Instagram profilinizi detaylıca inceleyerek sizin yaptığınız sponsorlu gönderilerinizin ne kadar önemli ve değerli olduğunu gösteriyor

Sosyal medyaya evinizden yada dileğininiz he yerden içerik üreterek gelir elde etmek ve bunun üzerinden kazanç sağlamak, günümüzün en popüler olan mesleklerinden sadece biridir. Belirli oranda gelir elde ettikleri sosyal medya platformlarının başında ise Dünyanın en büyük ve kullanıcı sayısı bakımdan en çok kullanılan görsel içerik paylaşım platformu olan Instagram yer almakta.  Instagramın çok büyük takipçi sayılarına sahip olan fenomenleri, paylaştıkları sponsorlu gönderiler ile gelir elde eder iken, bu arada da markaların hedefledikleri tüketici kitlesine daha süratli ulaşmasını sağlayarak marka bilinirliğini katkı sağlıyor.

InstaWorth’u Nasıl Kullanacğım

Instagram kullanıcılarının fazlaca küçük bir bölümü sponsorlu gönderiler ile gelir elde edebiliyor olsa da gerçekte her Instagram profilinin takipçi adedi, takipçi kitlesi gibi faktörlere göre bir sponsorlu gönderi bedeli yer alıyor. Bazı internet siteler ise Instagram profillerini analiz etme ederek kullanıcıların sponsorlu gönderilerinin ne kadar kıymetli olduğunu söyleyebiliyor. Bunlarda bir tanesi de MyVoucherCodes’un bir teşebbüsü olan InstaWorth.

Buraya tıklayarak erişebileceğiniz InstaWorth’u kullanmak bence oldukça kolay olduğunu düşünüyorum.  Tek yapmanız gereken arama kutucuğuna Kaç Par eder diye sormak istediğiniz instagram hesap adını yazıyorsunuz ve görmek dilediğiniz Instagram profilinin kullanıcıları ismini girmek ve derhal altında tespit edilen para birimlerinden birini seçtikten son ‘Go’ düğmesine tıklamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir