Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Evde Nevresim Dikip Satmak -

Evde Nevresim Dikip Satmak

Categories Dikiş NakışPosted on
Evde Nevresim Dikip Satmak

Bugün sizlere evde nevresim dikip satmak fikrimden ve bu noktada deneyimlerimden bahsedeceğim. Benim gibi birçok kişi evde geçen saatlerini nasıl değerlendirebileceğini düşünmektedir. Artık düşünmenize gerek yok! Yapmanı gereken tek şey nevresim dikmenin inceliklerini ve püf noktalarını öğrenmek. Eğer, ben biliyorum zaten, diyorsanız o halde hiçbir sorun yok. Direkt nasıl başladığımı ve sizlerine nasıl başlayacağını anlatayım. İlk olarak nevresim dikme konusunda kendim birkaç defa pratik yaptım. Birçok kez yanlış kesim ve dikim yaptım. Büyük ihtimal sizler de başlarda çok fazla yanlış yapacaksınız. Ama en önemli evresi burası işte. Çünkü burada ne kadar çok yanlışınızın üzerine giderseniz o denli pratik yapmış olacaksınız ve bu sayede artık uzmanlaşacaksınız.

Öncelikle çevreme ve oturduğum semte reklamımı yaptım. İlk başlarda gelen siparişleri çok ucuz fiyatlar karşılığında yaptım. Çünkü müşterilerimi fazla memnun etmek ama az para almak amacındaydım. Bu sayede ise siparişlerimde sürekliliği sağladım. Sonraları ise hiçbir yere başvuru yapmadan kendim nevresim dikerek hazır bir şekilde satmaya başladım. Bu sayede oldukça güzel miktar kazanç elde edebiliyorum.

Her Zaman Yaptığım İşi Kazanca Dönüştürdüm

Başta ev hanımları olmak üzere ben de zamanımın çoğunu evde geçiriyordum. Sonraları evde geçirdiğim ve ara ara yaptığım dikiş işlemini niçin paraya dönüştüremeyeceğim aklıma geldi ve nevresim dikmeye başladım. Bu sayede bir yandan boşa geçen zamanımı kazanç olarak kendime çeviriyor öte yandan da bir iş yapmanın ve insanlara faydalı olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İlk zamanlar zorlansanız da sabredin.

Zamanla eliniz alışacak ve pratik bir şekilde ağır siparişlerin altından rahatlıkla kalkabilecek hale geleceksiniz.

Nevresim Dikip Satarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Net bir rakam vermek çok güç. Çünkü bu tamamen sizlerin işinizde kaliteyi yüksek tutup tutmamanız ile değişebilen bir şey. Kendimden örnek vermek gerekirse ayda yedi yüz sekiz yüz TL kazandığım dönemler de oldu bunun çok üstünde gelir elde ettiğim dönemler de oldu. Bu biraz da satılan nevresim sayısı ve kaliteye bağlı olarak değişmekte. Ancak kendinize güveniyorsanız daha şimdiden çok iyi miktarlar kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Çünkü bu işte severek yapmak ve kendine güvenmek oldukça önemli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir