Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'stmt_gutenmag_single_post_counter' not found or invalid function name in /home/bizimkel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalı ? -

Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

Categories Dikiş Nakış, Güncel, KadıncaPosted on
Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

Vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biri olan atkı gardırobunuzda muhakkak bulunmalı. Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalı hem kıyafetlerimizi tamamlayan aksesuar. Hem biz de soğuktan koruyan bir ürün olarak karşımıza Çıkar tabi bunun farklı çeşitli kullanım alanları vardır. Bunun için gardırobunuzda olmazsa olmazlarımızdan olması gereken mutlaka edinmemiz gereken atkı çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz. Muhakkak Soğuk havalar için şıklık değil ama biraz daha korunma sağlığı ön plana alarak kalın yün atkılar muhakkak gardırobunuzda olmadı ama bunları da şöyle almanızı öneririm. Bu kalın atkılar beresi eldiveni olarak takım satırlar bir tane kesinlikle evinizde böyle bir takım kadrosu böyle bir takımın olması sizin için faydalı olacaktır. Onun dışında bazı kurtarıcılar var.

Hangi Eldiveni Seçmeliyim

Pashmina atkı bunu hem şal niyetine kullanabilirsiniz hem kıyafetlerin üzerinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Mesela küçücük bir iğne ile bunu klasik bir şekilde kullanıp ama spor kıyafetlerinizle bu şekilde kullanabilirsiniz. Farklı bağlama şekilleri ne Uygundur çünkü en iyi boyu uzundur. Her yerde bu Pashmina atkının renklerini bulabilirsiniz. Ama siyah renk her zaman bizim kurtarıcımız her zaman gardırobunuzda olması gereken renklerden ama onun dışında biraz daha ilgi çekici biraz daha kıyafetim hareketlendiren diyorsanız muhakkak size kontrast renkleri de öneririm. Bunlar ne olabilir kırmızı olabilir mavi olabilir yeşil olabilir. Bunları seçerken de giyeceğiniz kıyafete uygunluğuna dikkat etmemiz gerekiyor. Örneğin pardesü siyah pardesü ile siyah siyah tonları ya da siyaha uygun kontrast renkler de atkılar kullanabiliriz O yüzden ve atkı seçiminde gardırobunuzda bulundurulması gereken atkılar da bizim kadromuzda bulunan üst giysileri çok büyük önem taşır. Çünkü onlara uygun bunları edinip çıkardığımızda saklamamız gerekir. Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalının yanında bütçenize uygun olarak bir çok farklı çeşitlerde atkı bere ve eldiven bulabilirsiniz.

Gece Dışarı Çıkarken Nasıl Atkı, Bere Kullanmayılım

Abiye kıyafetlerle kullanacak atkılar çok daha farklıdır. Tabi dedi. Bir yere çıkacağımız zaman giyeceğiniz abiye kıyafetin üzerine normal gün atkıları kullanamayacağı mıza göre onlar için çok daha şık işte siyah yada farklı renklerde siyah yada krem Bence gardırobunuzda muhakkak olması gereken renkler arasında ince ve zarif kıyafeti bütünleyen bir aksesuar olarak soğuktan korumak bir tarafa aksesuar olarak kullanabileceğimiz atkılardandır. Atkı ve Eldiven Seçimi Nasıl Yapılmalı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sizin de bu konu hakkında görüşleriniz var ise yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir